Zabudowy G-K Szczecin

Sufity podwieszane, ścianki działowe, obudowy, wykończenie poddasza

Poszukujesz sprawdzonego fachowca, który w uczciwej cenie i szybkim terminie wykona dla Ciebie trwałą i wytrzymałą zabudowę z płyt GK? Petrohouse od kilkunastu lat dostarcza na szczeciński rynek, solidne i estetyczne usługi wykończenia wnętrz, w zakresie zabudów z płyt gipsowo-kartonowych – standardowych i nietypowych. Korzystamy z pełnego asortymentu dostępnych profili, tak aby idealnie dostosować zabudowę do oczekiwanego efektu końcowego.

Co możemy wykonać z płyty GK? 

Płyty gipsowo-kartonowe mają wszechstronne zastosowania. Sprawdzają się doskonale jako alternatywa dla tradycyjnego tynku czy murowania. Wykonać z nich możemy ścianki działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne, wykończenie poddasza, obudowy pionów instalacyjnych i nośnych, obudowy armatury łazienkowej, łuki czy elementy profilowane. Łatwo poddają się cięciu i nadawaniu niemal dowolnych kształtów. Szybko i niskim kosztem możemy z nich wykonać także np. efektowne wnęki podświetlane czy półki w ścianach. Petrohouse ma doświadczenie i niezbędną wiedzę, aby wykonać wszystkie wyżej wymienione usługi. Do tego możemy pomóc z zaprojektowaniu ciekawych elementów remontowanego pomieszczenia z wykorzystaniem płyt GK.

Rodzaje płyty GK

W codziennej pracy wykorzystujemy pełen asortyment płyt gipsowo-kartonowych: płyty standardowe GKB – przeznaczone do pomieszczeń suchych o wilgotności do 70%, wykonujemy z nich sufity podwieszane, ścianki działowe czy okładziny ścian; płyty GKBI – płyty impregnowane hydrofobowe, przeznaczone do pomieszczeń o dużej wilgotności jak łazienki i kuchnie; płyty GKF ogniochronne, płyty ogniowe wzmocnione włóknem szklanym – przeznaczone do pomieszczeń lub elementów narażonych na działanie ognia jak np. kominki czy obudowy w kuchniach domków letniskowych; płyty GKFI – płyta łącząca w sobie zalety zarówno płyty ogniowej, jak i odpornej na wilgoć. W każdym odpowiednim doborze i wycenie dostosowanej do budżetu – wesprze Cię fachowiec Petrohouse. 

Zabudowy z płyt GK – kompleksowe wykonawstwo 

Montaże płyt na kleju lub na stelażu, zabudowy GK z wyciszeniem lub ociepleniem wełną mineralną lub styropianem, montaże sufitów podwieszanych na stelażu, kasetonów i sztukaterii – pełen zakres usług i dobra cena. Powierz całość swoich prac remontowo-budowalnych w jedne kompetentne ręce.  Napisz lub zadzwoń do nas, by otrzymać darmową wycenę całości usługi.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy