Remonty mieszkań Szczecin

Remonty mieszkań Szczecin

Od ponad 15 lat budujemy swoją markę i zdobywany zaufanie klientów na terenie Szczecina i okolic. Remont mieszkania z firmą Petrohouse to terminowość, przewidywalność oraz trwałość na wiele przyszłych lat użytkowania. Potrzebujesz godnej polecenia firmy remontowej ze Szczecina? Nie mogłeś lepiej trafić!

Znalezienie dobrej ekipy remontowej to zadanie niezwykle istotne, aby mieć pewność, że zainwestowałeś właściwie. Na rynku dostępnych jest wielu fachowców, którzy często nie spełniają rosnących oczekiwań klientów co do jakości i trwałości wykonania. Na przeciw temu wychodzi firma Petrohouse Szczecin.

Kontakt: tel. +48 797 086 082

Jakie prace remontowe realizujemy?

W Petrohouse specjalizujemy się w szerokim zakresie prac remontowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie przekształcić każde wnętrze w miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli masz specyficzne potrzeby czy pomysły, skontaktuj się z nami – razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu czy mieszkania.

Co może obejmować kompleksowy remont mieszkania?

Pełen zakres prac remontowych i wykończeniowych. Od demontażu zastanych przestrzeni, stawianie ścian, po montaże instalacji czy skręcanie i układanie mebli. W ofercie jaką znajdziesz na naszej stronie internetowej zawarliśmy ogólny zakres prac oraz naszych możliwości. Aby ustalić indywidualny harmonogram i kosztorys koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przedstawimy dokładny przebieg realizacji, łącznie ze szczegółowym kosztorysem za usługę (robociznę) oraz kosztorysem materiałowym. Dokładnie określimy rozpoczęcie prac oraz datę ich zakończenia. Rozliczenie poszczególnych etapów prac zawsze wykonywane jest po ich zakończeniu i odbiorze przez klienta.

Kompleksowe remonty wszystkich pomieszczeń – łazienki, kuchnie, sypialnie salony, pokoje dziecięce, gabinety medyczne, salony urody, salony fryzjerskie, biura, itd.

Zakres prac remontowych / wykończeniowych:

• montaż lub modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej
• montaż lub modernizacja instalacji elektrycznej
• wyburzanie ścian (cegła, żelbet)
• skuwanie betonu, skuwanie posadzek
• zabudowy GK – sufity podwieszane, ścianki, poddasza
• wylewanie posadzek
• montaż podłóg, układanie paneli podłogowych
• szpachlowanie / gładzie szpachlowe
• malowanie
• tapetowanie
• kafelkowanie ścian, podłóg – kuchnie, łazienki, tarasy, balkony
• montaż armatury łazienkowej / biały montaż
• montaż mebli kuchennych na wymiar i sprzętu AGD
• tynki dekoracyjne / beton dekoracyjny
• sztukateria ozdobna i listwy przypodłogowe
• montaż drzwi

Remonty mieszkań Szczecin – gdzie pracujemy?

Obsługujemy klientów na terenie Szczecina, ale również podejmujemy się realizacji w innych wybranych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. W naszym portfolio znajdują się apartamenty i mieszkania rynku pierwotnego wykańczane pod klucz oraz kompleksowe remonty mieszkań i domów rynku wtórnego. Obsługujemy klientów z takich miejscowości jak: Szczecin, Kołobrzeg, Świnoujście, Berlin, Międzyzdroje, Koszalin, Gdynia, Kobylanka, Lipnik, Stargard, Garno, Gryfino, Stare Czarnowo, Przecław, Dobra, Tanowo, Police, Kliniska Wielkie. Nie znalazłeś swojej miejscowości na liście jednak bardzo chciałabyś z nami współpracować? Napisz lub zadzwoń do nas – gdyż zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego nowego projektu. Przedstaw nam czego potrzebujesz, a wspólnie ustalimy możliwe warunki współpracy.

Specjaliści od remontów mieszkań w Szczecinie

Dlaczego warto wybrać Petrohouse Szczecin? Działamy kompleksowo – tak by każdą pracę wykonać własnymi zasobami od A do Z. Bierzemy pełną odpowiedzialność za całość realizacji – od stawiania ścian czy montaż wyposażenia wnętrz i dekoracji. Wiemy jak ważny jest czas i terminowość pracy, dlatego przestrzegamy ściśle ustalonego wspólnie harmonogramu i wyznaczonych terminów. W ramach powierzonych obowiązków optymalizujemy materiały i ich koszty, tak by nie narażać klienta na niezaplanowane wydatki. Przestrzegamy ustalonego budżetu i kosztorysu, aby na koniec prac nie zaskoczyć żadnym dodatkowym kosztem.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach oraz narzędziach renomowanych, wiodących producentów, gwarantujących wiele lat trwałości i bezpieczeństwa. Każdy etap prac realizowany jest przez doświadczonego pracownika zgodnie z normami i przepisami budowlanymi. Jednocześnie wykazujemy się wysokim poziomem zaangażowania i pasji – tak by na koniec każdej realizacji obie strony mogą wspólnie cieszyć się z efektów oraz mieć wysoki poziom satysfakcji z wykonanej pracy.

Powiedź nam jakiego remontu mieszkania lub domu potrzebujesz – czekamy na Twój kontakt.

Petrohouse – …bo Twój remont mieszkania może przebiegać spokojnie, terminowo i bezstresowo!
Remonty Szczecin – Ekipa remontowa mieszkań.

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy