Szpachlowanie Szczecin

Szpachlowanie / gipsowanie ścian, sufitów, płyt gk Szczecin

Kompleksowe usługi szpachlowania dowolnych rodzajów ścian oraz płyt gipsowo-kartonowych. Obsługujemy klientów na terenie Szczecina oraz okolicznych miejscowości. Terminowość i rzetelność są najlepszą wizytówką naszej pracy. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów – producentów takich jak Atlas czy Knauf. Z nami każde wnętrze będzie prezentować się nienagannie.

Szpachlowanie ścian i sufitów to niezbędna czynność po wykonaniu nowej zabudowy gk lub ścian szkieletowych. Szpachlowanie wykonujemy również w przypadku np. napraw powierzchni po kuciu tuneli w ścianach pod przewody instalacyjne i kable. Wielokrotnie także usługę profesjonalnego szpachlowania i wyrównywania powierzchni wykonujemy by poprawiać nienależycie wykonane prace po innych firmach remontowych.

Co obejmuje usługa szpachlowania?

Kompleksowe przygotowanie powierzchni do szpachlowania, usuwanie wcześniejszej powłoki (tapety lub farby) czyszczenie, odtłuszczanie i suszenie. Przed rozpoczęciem pracy odpowiednio zabezpieczamy wszystkie powierzchnie folią, tak by nie zabrudzić lub nie zniszczyć żadnego elementu w pomieszczeniu. Szpachlujemy pęknięcia, dziury, nierówności lub inne uszkodzenia. Prace wykonywane są przez doświadczonych i sprawdzonych fachowców.

Szpachlowanie Szczecin – cena

Atrakcyjne ceny za metr oraz (w razie potrzeby) przygotowywanie wycen uwzględniające kosztorysowanie zgodne z KNR (katalog nakładów rzeczowych). Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dobierając termin realizacji oraz wycenę do wielkości powierzchni i skomplikowania pracy. Na życzenie klienta możemy również wykonać malowanie ścian i zaoferować atrakcyjną cenę za całość realizacji.

Najlepszą rekomendacją dla firmy Petrohouse są nasze opinie i zrealizowane projekty. Wieloletnie doświadczenie pozwala dać nam gwarancję, iż każda przygotowana przez nas ściana, będzie idealnie gładka, przy jednoczesnym poszanowaniu materiału i budżetu. Napisz do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy