Tapetowanie Szczecin

Tapetowanie, klejenie fototapet – Szczecin

Profesjonalne układanie tapet i klejenie fototapet. Realizujemy zlecenia na wszystkie rodzaje tapet – tapety winylowe, z włókna szklanego, natryskowe, na fizelinie czy do malowania. Pełny zakres prac w tym odpowiednie przygotowanie powierzchni do usługi tapetowania – usuwanie starych tapet, tynków czy farb, mycie powierzchni, niwelowanie nierówności, usuwanie dziur, szpachlowanie. Usługi tapetowania na różne metody klejenia. 

Tapetowanie daje bardzo szerokie możliwości. Na rynku dostępnych jest wiele nietuzinkowych wzorów i faktur, które na lata zapewnią wnętrzom oryginalności i świeżości. Tapetowanie mieszkań i domów prywatnych, ale także realizacje w firmach, biurach i salonach. Tapety dostosowanie do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością lub z wysokimi / niskimi temperaturami. Tapeta sprawdzi się idealnie jako element dekoracyjny łączony z farbą, tynkami dekoracyjnymi czy drewnem.

Pomoże ożywić pomieszczenie, wytłumić światło, przyciemnić – lub odwrotnie – rozświetlić i ocieplić. Tapetowanie to również popularna metoda nadawania charakteru pomieszczeniom dziecięcym – pokoiku dla dziecka lub niemowlaka. Tapety i fototapety to coraz popularniejsze elementy dekoracyjne w sypialniach – za zagłówkami łóżka. Nic tak precyzyjnie nie nada specyfiki (sportowej, romantycznej, florystycznej) pomieszczeniu jak tapetowanie lub nałożenie fototapety. 

Usług tapetowania w Szczecinie i okolicach 

Do każdej naszej realizacji podchodzimy sumiennie, solidnie i terminowy. Każdy nowy klient do szansa na nawiązanie wieloletniej i udanej współpracy, a na takich zależy nam najbardziej. Oferujemy atrakcyjne ceny za mater dla klientów stałych, z polecenia oraz przy większych powierzchniach. Usługi tapetowania na terenie Szczecina i okolic? Wybierz sprawdzony zespół Petrohouse.  

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy