Tapetowanie Szczecin

Tapetowanie, klejenie fototapet – Szczecin

Profesjonalne układanie tapet i klejenie fototapet. Realizujemy zlecenia na wszystkie rodzaje tapet – tapety winylowe, z włókna szklanego, natryskowe, na fizelinie czy do malowania. Pełny zakres prac w tym odpowiednie przygotowanie powierzchni do usługi tapetowania – usuwanie starych tapet, tynków czy farb, mycie powierzchni, niwelowanie nierówności, usuwanie dziur, szpachlowanie. Usługi tapetowania na różne metody klejenia. 

Szybki kontakt: tel. +48 797 086 082 e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Usługi tapetowania i klejenia fototapet

Tapetowanie ścian:

Klejenie fototapet:

Dodatkowe usługi i korzyści:

Dlaczego warto wybrać Petrohouse?

Tapetowanie daje bardzo szerokie możliwości. Na rynku dostępnych jest wiele nietuzinkowych wzorów i faktur, które na lata zapewnią wnętrzom oryginalności i świeżości. Tapetowanie mieszkań i domów prywatnych, ale także realizacje w firmach, biurach i salonach. Tapety dostosowanie do pomieszczeń z podwyższoną wilgotnością lub z wysokimi / niskimi temperaturami. Tapeta sprawdzi się idealnie jako element dekoracyjny łączony z farbą, tynkami dekoracyjnymi czy drewnem.

Pomoże ożywić pomieszczenie, wytłumić światło, przyciemnić – lub odwrotnie – rozświetlić i ocieplić. Tapetowanie to również popularna metoda nadawania charakteru pomieszczeniom dziecięcym – pokoiku dla dziecka lub niemowlaka. Tapety i fototapety to coraz popularniejsze elementy dekoracyjne w sypialniach – za zagłówkami łóżka. Nic tak precyzyjnie nie nada specyfiki (sportowej, romantycznej, florystycznej) pomieszczeniu jak tapetowanie lub nałożenie fototapety. 

Usług tapetowania w Szczecinie i okolicach 

Do każdej naszej realizacji podchodzimy sumiennie, solidnie i terminowy. Każdy nowy klient do szansa na nawiązanie wieloletniej i udanej współpracy, a na takich zależy nam najbardziej. Oferujemy atrakcyjne ceny za mater dla klientów stałych, z polecenia oraz przy większych powierzchniach. Usługi tapetowania na terenie Szczecina i okolic? Wybierz sprawdzony zespół Petrohouse.  

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Remont przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych prac przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a materiały użyte przez Petrohouse były najwyższej jakości.

Szczególnie doceniam to, że Petrohouse zawsze informował mnie o postępach prac i konsultował ze mną wszelkie zmiany. Dzięki temu miałam pełną kontrolę nad remontem i mogłam być pewna, że wszystko będzie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Firma Petrohouse to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z całego serca polecam ich usługi!

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy