Kafelkowanie Szczecin

Układanie płytek, kafelkowanie, mozaiki i terakoty Szczecin

Kafelkowanie łazienki czy kafelkowanie kuchni? A może potrzebujesz sprawdzonych i godnych zaufania fachowców do kafelkowania na zewnątrz – tarasu lub balkonu? Wykonujemy pełen zakres usług kafelkowania podłóg, ścian, schodów – płytki, gresy, terakoty – dla klientów prywatnych i firm w Szczecinie i okolicy. Z nami masz pewność, że każda praca zostanie od A do Z wykonana z należytą starannością i terminowością. 

Aby kafelkowanie szło gładko, a realizacja była trwała na wiele następnych lat, to co na początku należy wykonać to umiejętne przygotowanie powierzchni do kafelkowania. Sprawdzamy poziomicą równość i kąty każdej ściany, a przy powierzchniach obłych – symetrie, wypukłości, zagłębienia, tak aby podczas dalszej pracy nic nie zaskoczyło fachowca. Wszelkie nierówności wyrównujemy tynkiem, gipsem lub gładzią. Możemy zastosować również płyty gipsowo-kartonowe. Przygotowanie powierzchni do kafelkowania może obejmować również rozłożenie specjalnej siatki zabezpieczającej przed pękaniem płytek. 

Kafelkowanie łazienki –  pełny zakres usługi 

Kafelkowanie łazienek to jedna z najczęstszych usług jakie realizujemy. Kafelkarze Petrohouse mają w tym obszarze bardzo wszechstronne  doświadczenie. Dobry kafelkarz odmieni i zabezpieczy każde wnętrze, w tym pracuje z odpowiednim poszanowaniu materiału, co pozwala na obniżenie kosztów remontu. Kafelkowanie łazienki obejmuje: układanie kafelek ściennych i podłogowych, kafelkowanie wanny, prysznica czy innych obudów armatury łazienkowej oraz układanie mozaiki. Często naszą pracą jest również wspólne z klientem projektowanie wzorów i dobór płytek – tak by koszt mieścił się w zakładanym budżecie remontu i spełniał oczekiwania co do efektu finalnego. 

Kafelkowanie – inne pomieszczenia i powierzchnie

Usługa kafelkowania obejmuje również kafelkowanie: kuchni, balkonu, tarasu, wejść do domów, schodów i klatek schodowych, garaży czy piwnic. Kafelkowanie na wszystkich rodzajach powierzchni – płyty OSB, płyty GK, a nawet podłogi drewniane (z odpowiednim przygotowaniem powierzchni i zabezpieczeniem przed pękaniem). Układanie klasycznych płytek ceramicznych, ale także płytek gipsowych, marmurowych, klinkierowych czy granitowych. 

U nas zawsze otrzymasz uczciwą i konkurencyjną rynkowo cenę. Stawiamy szczególny nacisk na terminować każdej naszej realizacji. Układamy płytki w sposób klasyczny, a także projektujemy i układamy płytki oraz gresy, w modne, nowoczesne i oryginalne wzory. Petrohouse – najlepszy wybór dla klientów w Szczecinie.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy