Montaż drzwi Szczecin

Montaż lub wymiana drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i antywłamaniowych

Montaż i demontaż okuć i ościeżnic. Montaż i wymiana zamków oraz dodatkowych zabezpieczeń. Montujemy i serwisujemy drzwi wszystkich wiodących producentów obecnych na rynku (Porta, DRE, Pol-skone, Invado, Hormann). Oferujemy konkurencyjne ceny. W ramach usługi możemy pomóc w doborze odpowiednich drzwi, zakupie i transporcie. Możemy też przed zakupem drzwi przyjechać do klienta by dokonać niezbędnych oględzin, pomiarów i wyceny. 

Rodzaje drzwi – pełen zakres prac 

Realizujemy zlecenia w zakresie wszystkich rodzajów drzwi: drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, przesuwane, do domów, do mieszkań, antywłamaniowe, dwuskrzydłowe czy szklane. Wszelkie prace demontażowe oraz montażowe obejmują: pomiary i doradztwo, montaż drzwi i ościeżnic, montaż klamek i zamków, wniesienie drzwi, wywiezienie i utylizacja starych drzwi, demontaż futryn. Każdorazowo zakres prac i jego wycenę ustalamy indywidualnie podczas wizyty u klienta lub podczas rozmowy telefonicznej. To na co zawsze mogą u nas liczyć nasi klienci – to atrakcyjna cena. 

Montaże drzwi na istniejące ościeżnice lub z wymianą ościeżnic 

Wymiana drzwi w mieszkaniu czy domu jest często idealnym dopełnieniem remontu i odświeżenia wyglądu wnętrza. Aby uniknąć dodatkowych kosztów czy wydłużenia prac można zdecydować się na dopasowanie i montaż drzwi na istniejących już ościeżnicach. Jednak jeśli nowe drzwi nie pasują profilem, kolorem, strukturą czy rozmiarem należy wymienić całość. Aby zrobić to poprawnie konieczne jest zlecenie tego fachowcowi. Petrohouse Szczecin – pewny i bezpieczny wybór. 

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy