Instalacje hydrauliczne Szczecin

Hydraulik Szczecin - instalacje hydrauliczne, grzewcze i wodnokanalizacyjne

Kompleksowe i solidne usługi hydrauliczne. Jesteśmy do waszej dyspozycji nawet 7 dni w tygodniu. Szybko i w konkurencyjnych cenach obsługujemy klientów w Szczecinie i okolicy. Petrohouse to niemal 15 lat doświadczenia i wyłącznie pozytywnych opinii naszych klientów – w zakresie profesjonalnych usług hydraulicznych, grzewczych i wodnokanalizacyjnych.

Specjalizujemy się z kompleksowych remontach pomieszczeń – domów, mieszkań, biur czy zakładów usługowych. W ramach wykonywanych prac budowlano-remontowych zajmujemy się również pełną hydrauliką – zakładanie i modernizacje instalacji, przenoszenie instalacji wodnych, ogrzewaniem czy kanalizacją. Remonty i modernizacje łazienek oraz montaże / demontaże armatury łazienkowej. 

Instalacje hydrauliczne – pełny zakresu sług wod-kan / grzewczych 

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie do przeprowadzania pełnego zakresu prac hydraulicznych: montażowych i modernizacyjnych:

Likwidacje awarii, przecieków czy usuwanie nieszczelności, ale przede wszystkim kompleksowe przeróbki całych instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych, obejmujące również wycenę, zakup materiałów (węże, rury, armatura łazienkowa: kabiny, baterie, prysznice, WC, zlewy) wraz z transportem oraz demontażem i wywożeniem starych elementów instalacji. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne instalacji hydraulicznych oraz regularne konserwacje. Zadzwoń i otrzymaj indywidualną wycenę. 

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy