Instalacje hydrauliczne Szczecin

Hydraulik Szczecin - instalacje hydrauliczne, grzewcze i wodnokanalizacyjne

Kompleksowe i solidne usługi hydrauliczne. Jesteśmy do waszej dyspozycji nawet 7 dni w tygodniu. Szybko i w konkurencyjnych cenach obsługujemy klientów w Szczecinie i okolicy. Petrohouse to niemal 15 lat doświadczenia i wyłącznie pozytywnych opinii naszych klientów – w zakresie profesjonalnych usług hydraulicznych, grzewczych i wodnokanalizacyjnych.

Specjalizujemy się z kompleksowych remontach pomieszczeń – domów, mieszkań, biur czy zakładów usługowych. W ramach wykonywanych prac budowlano-remontowych zajmujemy się również pełną hydrauliką – zakładanie i modernizacje instalacji, przenoszenie instalacji wodnych, ogrzewaniem czy kanalizacją. Remonty i modernizacje łazienek oraz montaże / demontaże armatury łazienkowej. 

Instalacje hydrauliczne – pełny zakresu sług wod-kan / grzewczych 

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie do przeprowadzania pełnego zakresu prac hydraulicznych: montażowych i modernizacyjnych:

Instalacje zimnej i ciepłej wody

Montaże zlewów, pryszniców, kranów, armatury, baterii, pralki

Instalacje sanitarne – montaże, wymiany, przeróbki

Instalacje ogrzewania C.O.

Podgrzewacze wody, stacje uzdatniania wody, hydrofory

Udrażnianie i wymiany zapchanych rur, umywalek, zlewów, toalet

Serwisy i przeglądy instalacji hydraulicznych i grzewczych

Lokalizacje pęknięć, przecieków, nieszczelności

Zamrażanie rur, wymiany zaworów

Instalacje grzejników, konwektorów

Instalacje ogrzewania podłogowego

Instalacje kolektorów w instalacjach wodnych

 

Likwidacje awarii, przecieków czy usuwanie nieszczelności, ale przede wszystkim kompleksowe przeróbki całych instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych, obejmujące również wycenę, zakup materiałów (węże, rury, armatura łazienkowa: kabiny, baterie, prysznice, WC, zlewy) wraz z transportem oraz demontażem i wywożeniem starych elementów instalacji. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne instalacji hydraulicznych oraz regularne konserwacje. Zadzwoń i otrzymaj indywidualną wycenę.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Remont przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych prac przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a materiały użyte przez Petrohouse były najwyższej jakości.

Szczególnie doceniam to, że Petrohouse zawsze informował mnie o postępach prac i konsultował ze mną wszelkie zmiany. Dzięki temu miałam pełną kontrolę nad remontem i mogłam być pewna, że wszystko będzie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Firma Petrohouse to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z całego serca polecam ich usługi!

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy