Malowanie ścian Szczecin

Malowanie ścian, sufitów – mieszkań i domów (ze szpachlowaniem lub bez)

Idealnie prezentujące się wnętrze wymaga wysokiej klasy malowania. Nierówności czy pęknięcia mogą zakłócić odbiór każdej przestrzeni. Wybierając Petrohouse masz pewność, że każda powierzchnia prezentować się będzie nienagannie. Pełen profesjonalizm i wszechstronne doświadczenie to wynik 15 letniej obecności na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi malowania oraz przygotowania powierzchni do malowania dla klientów ze Szczecina i okolic. Atrakcyjna cena przy większych powierzchniach i przy kompleksowych zleceniach. Wybieraj firmę remontową godna zaufania. 

Oferujemy malowanie dowolnych pomieszczeń domów, mieszkań, biur, klatek schodowych, gabinetów kosmetycznych czy medycznych. Możemy pomóc w doborze odpowiedniego koloru, rodzaju farby oraz techniki malarskiej. Dobry malarz, to gwarancja utrzymania ścian w doskonałym wyglądzie przez wiele lat. Jednolita kolorystycznie i gładka powierzchnia, bez pęknięć i łuszczeń. Sprawdzone i godne polecenia usługi malarskie w Szczecinie? Petrohouse!

Co obejmuje usługa malowania? 

Tanie i kompleksowe usługi malarskie dla klientów indywidualnych i firm. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie powierzchni do malowania, usuwanie starych powłok – mycie ścian i skrobanie ścian malowanych oraz tapet, szpachlowanie i wyrównywanie powierzchni, gipsowanie pęknięć i uszkodzeń, akrylowanie, impregnowanie, malowanie dwuwarstwowe z farbą podkładową, malowanie właściwie, impregnację elementów drewnianych, malowanie elementów nietypowych takich jak balustrady, rury czy kaloryfery. Pełne zabezpieczenie pomieszczeń przed zabrudzeniem, przenoszenie i wynoszenie mebli. 

Malowanie Szczecin – cena

To co wyróżnia firmę remontową Petrohouse to zawsze dobra cena za m2 malowanej powierzchni. Aby otrzymać bezpłatny kosztorys i wycenę swojej realizacji napisz lub zadzwoń do nas. Zadowolenie naszych klientów oraz budowanie długofalowych relacji na lokalnym rynku to dla nas priorytet w każdej realizacji. Realizujemy usługi malarskie dowolnymi technikami niestandardowymi – malowanie szczotką, malowanie gąbką, packą i wiele innych. Dogodne terminy realizacji i terminowość! 

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy