Instalacje elektryczne Szczecin

Montaż i naprawy instalacji elektrycznych / Elektryk Szczecin

Chcesz mieć pewność, ze Twoja nowa instalacja elektryczna będzie bezusterkowa i zachowa pełną sprawność na wiele lat? A może Twoja instalacja elektryczna uległa usterce lub awarii i potrzebujesz sprawnego i szybkiego serwisu? Petrohouse – oszczędź swój czas i nie szukaj więcej!

Szybki montaż instalacji elektrycznych i zawsze profesjonalne podejście do klienta – z dbałością o każdy szczegół. Realizacja prac w obiektach użytkowych, domach i mieszkaniach,  jako część kompleksowego remontu lub wykończenia mieszkania (domu) lub jako indywidualne zlecenie.

Instalacje elektryczne – zakres usług 

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz doświadczanie do przeprowadzania pełnego zakresu usług instalacyjnych dla klientów indywidualnych i dla firm:

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych usług elektrycznych w Szczecinie, firma Petrohouse jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe usługi montażu, naprawy i modernizacji instalacji elektrycznych, zapewniając bezpieczeństwo i funkcjonalność Twojej infrastruktury elektrycznej. Nasi wykwalifikowani elektrycy dbają o każdy detal, gwarantując najwyższą jakość wykonania.

Nasze usługi elektryczne:

Zapewniamy pełną integrację z istniejącą instalacją elektryczną.

Typy instalacji elektrycznych:

Ładowarki samochodów elektrycznych:

Wewnętrzne instalacje dla obiektów przemysłowych, mieszkań i domów:

Wymiany instalacji i modernizacje starych instalacji:

Naprawa usterek elektrycznych:

 

Instalacje RTV:

Układanie kabli:

Montaże i naprawy ogrzewania elektrycznego:

Systemy alarmowe i przeciwwłamaniowe:

Projektowanie instalacji elektrycznych:

Serwis i przeglądy instalacji elektrycznych:

W każdej pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz korzystamy ze sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Pracujemy na materiałach własnych lub zakupionych przez klienta. Chętnie doradzimy w zakresie modernizacji lub wymiany instalacji elektrycznych.

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Szczecina i okolic. Posiadany ponad 15 letnie doświadczenie w branży, konkurencyjne ceny za pracę na wysokim poziomie oraz brak ukrytych kosztów i szybkie terminy realizacji Z Petrohouse nie musisz zatrudniać kilku fachowców – jedna ekipa remontowa – 100% wykonanej pracy. Dobry elektryk Szczecin – zadzwoń do nas.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Remont przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych prac przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a materiały użyte przez Petrohouse były najwyższej jakości.

Szczególnie doceniam to, że Petrohouse zawsze informował mnie o postępach prac i konsultował ze mną wszelkie zmiany. Dzięki temu miałam pełną kontrolę nad remontem i mogłam być pewna, że wszystko będzie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Firma Petrohouse to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z całego serca polecam ich usługi!

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy