Instalacje elektryczne Szczecin

Montaż i naprawy instalacji elektrycznych / Elektryk Szczecin

Chcesz mieć pewność, ze Twoja nowa instalacja elektryczna będzie bezusterkowa i zachowa pełną sprawność na wiele lat? A może Twoja instalacja elektryczna uległa usterce lub awarii i potrzebujesz sprawnego i szybkiego serwisu? Petrohouse – oszczędź swój czas i nie szukaj więcej!

Szybki montaż instalacji elektrycznych i zawsze profesjonalne podejście do klienta – z dbałością o każdy szczegół. Realizacja prac w obiektach użytkowych, domach i mieszkaniach,  jako cześć kompleksowego remontu lub wykończenia mieszkania (domu) lub jako indywidualne zlecenie.

Instalacje elektryczne – zakres usług 

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz doświadczanie do przeprowadzania pełnego zakresu usług instalacyjnych dla klientów indywidualnych i dla firm:

W każdej pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz korzystamy ze sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Pracujemy na materiałach własnych lub zakupionych przez klienta. Chętnie doradzimy w zakresie modernizacji lub wymiany instalacji elektrycznych.

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Szczecina i okolic. Posiadany ponad 15 letnie doświadczenie w branży, konkurencyjne ceny za pracę na wysokim poziomie oraz brak ukrytych kosztów i szybkie terminy realizacji Z Petrohouse nie musisz zatrudniać kilku fachowców – jedna ekipa remontowa – 100% wykonanej pracy. Dobry elektryk Szczecin – zadzwoń do nas.

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy