Armatury łazienkowe Szczecin

Montaż armatury łazienkowej, biały montaż, montaż baterii kuchennych i zlewów

Gwarancja solidności i trwałości montażu armatury łazienkowej i kuchennej, pozwoli Ci cieszyć się swoim wnętrzem i komfortem mieszkania przez wiele lat. Bezpieczeństwo, dobra cena i najwyższa estetyka realizacji, są dla nas zawsze priorytetem w codziennej pracy. Montaż umywalek, pryszniców, wanien, brodzików, sedesów i bidetów, podłączenia wodno-kanalizacyjne armatury ceramicznej – z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Szybki kontakt: tel. +48 797 086 082 e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Wysoka wiedza z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i prac hydraulicznych. Fachowy montaż armatury łazienkowej, kuchennej i urządzeń sanitarnych. Na życzenie klienta możemy pomóc w zakupie armatury oraz transporcie. Chętnie doradzimy funkcjonalne, energooszczędne i trwałe rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu. 

Montaż zlewu i umywalki, kabiny prysznicowej, WC, kranów i baterii

W ramach prac oferujemy usługę kompleksową, również z demontażem starej armatury oraz jej utylizacją. Pracujemy na sprzęcie wszystkich wiodących marek producentów. Podłączenia syfonów i baterii (umywalkowych, kuchennych, prysznicowych), montaże i wymiany wężyków, poziomowanie i sylikonowanie, montaże obudowy, montaże wc na stelażu podtynkowym oraz podwieszanych (Koło, Gerebit,Grohe), odpływy linowe kabin prysznicowych czy montaż kabin wolnostojących. 

Montaże armatury Szczecin 

Petrohouse to zespół fachowców, którzy od niemal 15 lat wykonują specjalistyczne montaże i naprawy armatury łazienkowej oraz kuchennej dla klientów na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości. W ramach prac możemy zając się również kafelkowaniem kuchni lub łazienki, obudowani gk armatury czy niezbędnymi instalacjami. Stawiając na nas wybierasz doświadczenie, dbałość o klienta i jego budżet – oraz terminowość. 

Dlaczego warto wybrać Petrohouse?

Doświadczenie i fachowość – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w remontach łazienek. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły podchodzą do każdego zlecenia.

Kompleksowe usługi – Oferujemy szeroki zakres usług remontowych, od skuwania starych płytek po montaż armatury i oświetlenia. Zajmiemy się również projektowaniem łazienki i doborem materiałów.
Indywidualne podejście – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć łazienkę dopasowaną do jego potrzeb i oczekiwań.

Gwarancja jakości – Na wszystkie wykonane usługi udzielamy gwarancji.
Oferujemy:

Remonty łazienek „pod klucz”

Modernizacje łazienek

Adaptacje pomieszczeń na łazienki

Projektowanie łazienek

Montaż armatury i sanitariatów

Układanie płytek i glazury

Prace hydrauliczne i elektryczne

Malowanie i tapetowanie

Montaż sufitów podwieszanych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Bezpłatna wycena:
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę remontu Twojej łazienki.
Szybki kontakt tel. +48 797 086 082 e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Remont przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych prac przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a materiały użyte przez Petrohouse były najwyższej jakości.

Szczególnie doceniam to, że Petrohouse zawsze informował mnie o postępach prac i konsultował ze mną wszelkie zmiany. Dzięki temu miałam pełną kontrolę nad remontem i mogłam być pewna, że wszystko będzie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Firma Petrohouse to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z całego serca polecam ich usługi!

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy