Montaż podłóg i paneli Szczecin

Montaż / układanie podłogi drewnianej i paneli

Poprawny i solidny montaż podłogi drewnianej lub paneli podłogowych, to podstawowy warunek zachowania wieloletniej jakości i trwałości podłogi na lata. Doskonałe ułożenie, gładkość, precyzja i brak odkształceń. Inwestycja w piękny parkiet, to nie tylko inwestycja w dobry produkt, to również wybór dobrego i godnego zaufania fachowca.

Kompleksowa usługa układania podłogi wraz z przygotowaniem powierzchni pod układnie: pomiary, demontaż i wywóz starej podłogi oraz zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniami. Pomożemy również w doborze, zakupie i transporcie podłogi (na życzenie klienta). Montujemy wszystkie rodzaje podłóg – drewniane, winylowe, bambusowe, warstwowe czy korkowe. Zadbamy również o ich estetyczne wykończenie – odpowiednio dobierając listwy przypodłogowe lub łącząc z innymi surowcami (beton, gres). 

Pełen zakres usług związanych z podłogami: 

Petrohouse to firma działająca na szczecińskim rynku od niemal 15 lat, której realizacje są najlepszą wizytówką solidności i jakości oferowanych usług. Uczciwe i konkurencyjne ceny montażu parkietów drewnianych, paneli oraz desek. Ściśle przestrzegamy terminów realizacji. Od lat ułożyliśmy już tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – wiemy jak dany surowiec zachowuje się w czasie i w danym pomieszczeniu. Zadzwoń do nas!

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!

Usługi: Kładzenie tynków, Kładzenie posadzek, Malowanie, Hydroizolacja, Malowanie wnętrz, Montaż armatury sanitarnej, Kładzenie kafelków, Zmiana okablowania.

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy