Montaż podłóg i paneli Szczecin

Montaż / układanie podłogi drewnianej i paneli

Poprawny i solidny montaż podłogi drewnianej lub paneli podłogowych, to podstawowy warunek zachowania wieloletniej jakości i trwałości podłogi na lata. Doskonałe ułożenie, gładkość, precyzja i brak odkształceń. Inwestycja w piękny parkiet, to nie tylko inwestycja w dobry produkt, to również wybór dobrego i godnego zaufania fachowca.

Szybki kontakt: tel. +48 797 086 082 / e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Kompleksowa usługa układania podłogi wraz z przygotowaniem powierzchni pod układnie: pomiary, demontaż i wywóz starej podłogi oraz zabezpieczenie podłogi przed uszkodzeniami. Pomożemy również w doborze, zakupie i transporcie podłogi (na życzenie klienta). Montujemy wszystkie rodzaje podłóg – drewniane, winylowe, bambusowe, warstwowe czy korkowe. Zadbamy również o ich estetyczne wykończenie – odpowiednio dobierając listwy przypodłogowe lub łącząc z innymi surowcami (beton, gres). 

Pełen zakres usług związanych z podłogami: 

Wylewki, podkłady, ocieplenie, izolacje akustyczne

Demontaż starej podłogi (panele, wykładzina, deska, parkiet drewniany)

Układanie desek podłogowych – deska barlinecka, lita i warstwowa

Układanie paneli podłogowych lub parkietu drewnianego

Nietypowe wzory / mozaiki (cegiełka, drabinka, jodełka, szachownica, plecionki)

Układanie wykładziny

Montaże listew oraz progów

Odnawianie lub zabezpieczanie podłóg – cyklinowanie, lakierowanie, malowanie, olejowanie

Petrohouse to firma działająca na szczecińskim rynku od niemal 15 lat, której realizacje są najlepszą wizytówką solidności i jakości oferowanych usług. Uczciwe i konkurencyjne ceny montażu parkietów drewnianych, paneli oraz desek. Ściśle przestrzegamy terminów realizacji. Od lat ułożyliśmy już tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – wiemy jak dany surowiec zachowuje się w czasie i w danym pomieszczeniu. Zadzwoń do nas!

Zobacz również inne usługi

Referefencje

Remont przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jakość wykonanych prac przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a materiały użyte przez Petrohouse były najwyższej jakości.

Szczególnie doceniam to, że Petrohouse zawsze informował mnie o postępach prac i konsultował ze mną wszelkie zmiany. Dzięki temu miałam pełną kontrolę nad remontem i mogłam być pewna, że wszystko będzie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Firma Petrohouse to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Z całego serca polecam ich usługi!

Małgorzata Gabler

Chciałbym zawsze spotykać na swojej drodze takich fachowców jak firma Pana Piotra. Wykonanie od A do Z. Pracują bardzo dokładnie, schludnie, czysto i terminowo nawet gdy wyszły dodatkowe przeróbki. Pan Piotr fachowo doradza w kwestii rozplanowania układu pomieszczeń oraz użytych materiałów. Można śmiało przekazać klucze, a pojawiać się tylko aby dostarczyć najważniejsze materiały wykończeniowe. Inne rzeczy, które są potrzebne kupuje i dowozi sam. W czasach kiedy większość ludzi nie narzeka na brak zajęć rozwiązanie idealne. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Petrohouse.

Robert Kot

Jeśli szuka ktoś solidnej firmy budowlanej z wielką przyjemnością mogę polecić firmę PetroHouse. Pan Piotr to osoba sumienna, dotrzymująca słowa i niezawodna. Wraz ze swoja ekipą zawsze znajdzie rozwiązanie i z precyzją zadba o każdy detal wykonania. Słucha oczekiwań klienta, jednocześnie podsuwając swoje pomysły i tańsze rozwiązania.. Mając taka ekipę nie boisz się ze pewnego pięknego dnia zostaniesz sam na placu boju a firma okaże się kolejną firmą widmo! Wiele wspólnych projektów, remontów na przełomie kilku lat udowodniło mi że to nie tylko były dobrze wydane pieniądze ale i niezawodny kontakt.. mam nadzieje ze na kolejne wiele lat. Polecam zdecydowanie.

Małgorzata Kuźmińska

Firma Petrohouse zrealizowała dla nas kompleksowy projekt oraz wykończenie lokalu biurowo-usługowego dla branży nieruchomościowej. Specyfika prowadzonej działalności, polegającej na sprzedaży nieruchomości premium, wymagała gustownego urządzenia biura.

Przygotowane propozycje w zakresie wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie, sprawia, iż możemy przyjmować naszych Klientów w przyjaznych pomieszczeniach, robiących wrażenie i wspierających wizerunek firmy.

Andrzej Nowicki - Właściciel biura

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy