Remonty domów Szczecin

Remonty domów Szczecin

15 lat na szczecińskim rynku i setki zadowolonych klientów. Dobra firma remontowa ze Szczecina? Dobrze trafiłeś! Ekipa remontowa Petrohouse to specjaliści o ugruntowanej pozycji rynkowej – polecani do każdego profesjonalnego zlecenia. Kompleksowe usługi remontowe dla klientów ze Szczecina i okolic oraz Berlina.

Jasne zasady współpracy – kosztorysy materiałowe i kosztorysy budowlane. Z nami nigdy nie zaskoczą Cię niespodziewane koszty. Trzymamy się ustalonych terminów oraz ustalonego budżetu. Realizujemy przedstawione projekty wykończenia wnętrz lub pomożemy Ci w zaprojektowaniu Twojej wymarzonej przestrzeni. Powiedź nam jakiej usługi potrzebujesz i nawiążmy współpracę. 

Remonty domów i wykończenia pod klucz Szczecin i okolice 

Wybierając firmę remontową Petrohouse wybierasz fachowców o wszechstronnych umiejętnościach i doświadczeniu. Nie ma konieczności wyboru kilku różnych firm oraz straty czasu na poszukiwanie specjalistów i koordynację prac remontowych czy zakup materiałów. Decydując się na Petrohouse powierzasz całość prac w jedne – odpowiedzialne ręce. Masz gwarancję na całość realizacji w jednym miejscu, a to niezwykła wygoda i komfort. Po rozpoczęciu współpracy ustalamy wspólnie harmonogram prac i termin ich zakończenia. Ustalamy budżet materiałowy, którego ściśle przestrzegamy. Z nami każdy remont przebiega sprawnie, bezstresowo oraz zgodnie z przyjętym planem. Bez ukrytych koszów i z rozliczeniami po zakończonych etapach prac. 

Remonty domów – jakie usługi remontowe wykonujemy?

Generalne remonty, rozbudowy domów i remonty wybranych pomieszczeń – kuchnia, łazienka, salony, sypialnie oraz użytkowe części zewnętrzne balkony, tarasy. Wykończenia wnętrz nowych domów w stanie surowym, a także wyburzenia ścian, skuwanie posadzek czy przenoszenie całych pomieszczeń.

Przykładowe prace remontowe i wykończeniowe:

• Wyburzanie i skuwanie – rozbiórki ścian działowych i nośnych, skuwanie tynków ze ścian i sufitów, demontaż sufitów z karton gipsu, skuwanie glazury i terakoty, demontaże paneli i parkietów, demontaże starych drzwi i futryn, demontaże armatury łazienkowej – wanny, zlewy, baterie, demontaże mebli – oraz wszelkiego inne prace demontażowe wraz z wywozem gruzu.

• Elektryka (instalacje elektryczne) – elektryk z uprawnieniami SEP – pełny zakres prac elektrycznych. Instalacje domowe – podłączanie płyt indykcyjnych i piekarników zgodnie z warunkami gwarancji, modernizacje i wymiany, systemy alarmowe / przeciwwłamaniowe, systemy monitoringu, kamery przemysłowe.


Hydraulika (instalacje wodno-kanalizacyjne) – kompleksowe usługi hydrauliczne, instalacje i modernizacje istalacji wod-kan, montaż odpływów, montaż armatury sanitarnej, hydroizolacja, instalacje centralnego ogrzewania, montaże grzejników, wymiany pękniętych rur i wężyków – szybko i solidnie w ramach wykonywanych remontów domów i mieszkań.


Zabudowy gk (płyty gipsowo-kartonowe) – wszystkie rodzaje zabudów GK – sufity podwieszane, sufity podwójne, sufity pod ledy i nietypowe oświetlenie, wyspy sufitowe, ścianki działowe, równanie ścian płytami GK, zabudowy nietypowe / nieregularne.


Kompleksowe remonty łazienek – modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, modernizacja instalacji elektrycznej, zabudowy g-k, hydroizolacja, położenie płytek, fugowanie sylikonu, oświetlenie, montaż armatury łazienkowej, malowanie, listwy przypodłogowe i ścienne, sztukateria sufitowa – w tym demontaże starej armatury, glazury, posadzek i wywożenie gruzu.


Kompleksowe remonty kuchni – montaż kuchni na wymiar, blaty kuchenne, cięcie i klejenie, okładanie płytek i glazury, malowanie, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, oświetlenie, skręcanie mebli, montaż sprzętu AGD z podłączeniem – w tym demontaże poprzednich mebli, glazury, sprzętu i wywożenie gruzu.


Układanie podłóg drewnianych / paneli – układanie podłóg wraz z uprzednim przygotowaniem powierzchni – wylewki, podkłady, izolacje akustyczne, listwy przypodłogowe, układanie podłóg drewnianych w rożne wzory – w jodełkę, w cegiełkę, szachownica, wzór angielski, drabinka, plecionka.


Szpachlowanie i malowanie ścian – malowanie ścian i sufitów z przygotowaniem powierzchni do malowania, szpachlowanie, wygładzanie, usuwanie dziur, wgnieceń i nierówności, usuwanie starej farby, precyzyjne zabezpieczanie powierzchni i pomieszczeń, wynoszenie i wnoszenie mebli i sprzętów na czas malowania, różne nietypowe techniki malarskie, dekoracyjne malowanie ścian gąbką, efekt dwóch pędzli, szczotkowanie.

Inne prace remontowo-wykończeniowe: 

• montaż drzwi
• montaż oświetlenia
montaż listew przypodłogowych
montaż sztukaterii
układanie kamieni i cegła, klinkier, beton dekoracyjny
składanie mebli
tapetowanie 

Dobra firma remontowa Szczecin – kompleksowe remonty domów

Twój zakres prac remontowych lub wykończeniowych jest nietypowy i nie wiesz czy podejmiemy się całości? Koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie realizujemy wszelkie standardowe, ale również wyszukane projekty. Kompleksowe remonty domów to nasza specjalność – wszystkie pomieszczenia wraz z piwnicami, poddaszem, tarasami i balkonami. Atrakcyjne ceny dla naszych stałych klientów i dla klientów z polecenia. Każda nowa współpraca to dla nas szansa na budowanie długofalowych relacji, a na takich zależy nam najbardziej. Wybierz Petrohouse i przez lata śpij spokojnie. Czekamy na Twój kontakt. 

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy