Usługi Remontowe Szczecin

Usługi Remontowe Szczecin

Od samego początku działalności naszej firmy remontowo-budowlanej, czyli już ponad 15 lat, stawiamy na budowanie długofalowych realizacji z klientami oraz poszukiwanie klientów z polecenia, gdyż tacy mają najlepszy i rzetelny wgląd w jakość naszej pracy.

Jesteś nową osobą na naszej stronie internetowej? Cieszymy się, że tutaj trafiłeś! Poniżej znajdziesz nasze przykładowe realizacje – a po opinie zapraszamy na Google Maps oraz Facebook.

Usługi remontowe Szczecin – opinie

A co mówią o nas klienci, którzy skorzystali już w usług remontowych Petrohouse? Oto kilka opinii: „Szczerze polecam firmę Petrohouse. Prace remontowe całego mieszkania zostały wykonane fachowo, zgodnie z ustaleniami. Wszystko odbyło się bez jakichkolwiek nieporozumień co w obecnych czasach jest rzadkością. Kontakt z Panem Piotrem był bezproblemowy. Efekt mieszkania przerósł moje oczekiwania. Cena adekwatna do wykonanych prac.” A teraz opinia od Pani Małgorzaty: „Świetna ekipa. Wykończenie mieszkania zgodnie z planem, a nawet ciut szybciej, zgodnie z omówionym wcześniej budżetem. Pan Piotr potrafi doradzić, omówić pomysły i je zrealizować; z pracownikami również można wiele rzeczy omówić na miejscu. Jak najbardziej polecam!” Na koniec opinia Pana Jacka: „Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa, błyskawiczna realizacja i efekt powalający na kolana.”

Zakres prac remontowo-budowlanych – Szczecin i okolice

Nasza firma swoją siedzibę główną ma w Szczecinie. Stąd ofertę prac wykończeniowych i remontowych kierujemy głównie do klientów właśnie ze Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego, Pomorskiego oraz Berlina. Możemy podjąć się dojazdu do klienta nawet do kilkuset kilometrów, a każdą tego typu współpracę i wycenę ustalamy indywidualnie co do zakresu planowanych robót.

• Malowanie – odświeżanie wnętrz oraz nadawanie wnętrzom nowego charakteru; kompleksowe usługi malowania: usuwanie starej farby lub tapet (mycie i skrobanie), gruntowanie podłoża przygotowujące ścianę do malowania; farby podkładowe; precyzyjne malowanie ścian, rur, poręczy, balustrad i innych elementów powierzchni; malowanie klasyczne i malowanie dekoracyjne np. szczotką lub gąbką.

• Szpachlowanie gładzi – gipsowanie ścian i sufitów – pełna usługa przygotowująca odpowiednio powierzchnię do tapetowania lub malowania: szpachlowanie, gruntowanie i gładzenie; wykonujemy również szpachlowanie regipsów (płyt GK) – wykańczanie gładzią ścianek kartonowo-gipsowych, sufitów podwieszanych czy zabudowy nieregularnej.

• Zabudowy GK – wszelkiego rodzaju prace wyrównujące ściany z wykorzystaniem płyt GK, zabudowy nieregularne, sufity podwieszane pod oświetlenie; stawianie ścianek działowych i zmiany rozmieszczenia pomieszczeń; zabudowy w łazienkach, kuchniach, obudowy rur i kominków z pełnym wykończeniem (gładź, malowanie).

• Wyburzanie ścian – pełny zakres prac demontażowych i rozbiórkowych wraz z wywozem gruzu, przygotowujących pomieszczenia do dalszych prac remontowych; wyburzanie ścian nośnych i działowych; skuwanie posadzek i demontaż parkietu, wykuwanie otworów w ścianach, skuwanie tynków, kucie otworów pod kładzenie kabli; wyburzanie ścian z cegły, betonu i żelbetu.

• Kafelkowanie – układanie płytek i terakoty – dowolne aranżacje w tym mozaiki, cięcie płyt i doskonała precyzja w układaniu w pomieszczeniach niestandardowych; kładzenie płytek w łazienkach i kuchniach oraz innych pomieszczeniach: piwnice, przedpokoje, balkony i tarasy, schody, klatki schodowe i garaże; tysiące ułożonych metrów kwadratowych powierzchni i wieloletnie doświadczenie, w tym doradztwo w zakresie doboru płytek i fug, w zależności od miejsca kładzenia; realizacje niestandardowe jak kładzenie płytek na zabudowach OSB, deskach, podłogach drewnianych czy płytach GK.

• Tapetowanie – pełny zakres usługi tapetowania oraz przygotowania ściany pod położenie tapety, w tym mycie, skrobanie i gładzie szpachlowe – usuwanie dziur i nierówności; kładzenie tapet i fototapet na różne metody klejenia; na ścianach wewnętrznych, powierzchniach drewnianych, płytach GK, styropianie; wszystkie rodzaje tapet – winylowe, na fizelinie, natryskowe, tapety do malowania i z włóka szklanego; atrakcyjne ceny za metr w tym wysokie zniżki przy tapetowaniu dużych powierzchni.

• Układanie podłóg, paneli, montaż parkietów drewnianych – usługa układania podłóg w przygotowaniem powierzchni do układania – wylewka i podkład, docieplenia, izolacja akustyczna; atrakcyjne formy układania podłogi drewnianej w różne wzory – cegiełka, jodełka, szachownica, plecionki i drabinki.

• Instalacje elektryczne – nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w zakresie świadczenia wszelkiego rodzaju pracy elektrycznych; uprawnienia SEP, podłączanie sprzętów AGD i RTV; montaże oraz wymiany instalacji elektrycznych, zmiana ułożenia kabli w ścianach, podłączanie oświetlenia, kontaktów, TV, Internetu.

• Instalacje hydrauliczne – pełny zakres prac hydraulicznych – nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, modernizacje starych instalacji, hydroizolacje, przeniesienie instalacji wodnej lub kanalizacyjnej, montaże i demontaże grzejników, wymiany rur i węży – kompleksowo w ramach pracy indywidualnych lub przy większych remontach łazienek lub kuchni.

Usługi remontowe Szczecin – jasne zasady współpracy i rozliczenia

W Petrohouse od razu przed startem prac znasz dokładny kosztorys robocizny oraz kosztorys materiałowy, tak by nie zaskoczyły Cię żadne ukryte koszty. Solidność, przejrzystość – i co równie ważne – terminowość, są dla nas priorytetem w każdej realizacji. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie spokój i pewność, że powierzyłeś swoje wnętrza ludziom profesjonalnym i odpowiedzialnym. Dlatego opnie i długofalowe relacje są dla nas kluczem w budowaniu godnej polecenia i wiarygodnej firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów ceniących sobie wygodę, jasne zasady współpracy i jakość – nie idącą na żadne kompromisy! Zrealizujemy kompleksowo przedstawiony nam projekt lub pomożemy w przygotowaniu projektu remontu, bazując na własnym doświadczeniu i przedstawionym nam budżecie. Najlepsze usługi remontowe Szczecin? Dobrze trafiłeś – Petrohouse.

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy