Ekipa Budowlana Zachodniopomorskie

Ekipa Budowlana Zachodniopomorskie

Szukasz sprawdzonej ekipy budowlanej w województwie Zachodniopomorskim? Sprawdź nasze doświadczenie, realizacje i podejście do pracy. Poniżej więcej o tym, co udało nam się zrealizować do tej pory.

O naszej ekipie budowlanej:

Zachodniopomorskie od początku było głównym obszarem działalności Petrohouse. Zaczynaliśmy 15 lat temu i od tej pory udało nam się skończyć setki remontów w tych okolicach. Czym możemy się zająć za Ciebie?

• Remontem mieszkania pod klucz
• Remontem łazienki,
• Kładzeniem parkietów i płytek,
• Malowaniem ścian i kładzeniem tapet,
• Montażem instalacji,
• Montażem drzwi
• i wieloma innymi.

Tworzyliśmy zarówno autorskie projekty, jak i koncepcje na podstawie wytycznych naszych klientów. Potrafimy czytać rysunki techniczne dostarczone przez architektów wnętrz, co znacznie usprawnia proces realizacji nawet zaawansowanej koncepcji. Współpracujemy również z architektami wnętrz. Czym jeszcze zajmiemy się za Ciebie?

• Wyborem i zakupem materiałów,
• sprzątaniem po remoncie,
• kontrolą pracy każdego z członków ekipy.

Te trzy punkty szczególnie odróżniają nas na tle innych ekip budowlanych z Zachodniopomorskiego. Nasi klienci chwalą brak stresu podczas remontu z naszą ekipą i przejrzyste zasady współpracy.

To sprawdź, gdy szukasz ekipy budowlanej

Zanim nam zaufasz, sprawdź, co dokładnie oferujemy. Jednym z najczęstszych błędów, jaki popełniają właściciele domów i mieszkań, jest wybór ekipy budowlanej (w Zachodniopomorskim czy dowolnym innym miejscu w Polsce) na podstawie samych rekomendacji znajomych. Zdarza się, że sąsiedzi czy rodzina mieli zupełnie inne oczekiwania, budżet czy sytuację. Polecają ekipę tylko na podstawie własnych doświadczeń.

Zwracaj też uwagę na to, jaki staż ma dana ekipa budowlana. Zachodniopomorskie to miejsce, w którym wiele ekip pojawia się i znika po zaledwie kilku miesiącach działalności. Petrohouse działa na tym samym obszarze od 15 lat, co powinno być świadectwem jakości, którą oferujemy.

Domy, mieszkania, kamienice. Jaka ekipa budowlana?

Zachodniopomorskie to specyficzny region, w którym znajduje się wiele zabytkowych obiektów. Właściciele mieszkań i willi mogą być szczególnie rozczarowani, gdy powierzą zabytkowy parkiet czy stiuki w ręce kogoś niewykwalifikowanego. My mamy na koncie dziesiątki realizacji w tego typu zabytkowych obiektach na terenie Szczecina i całego Zachodniopomorskiego. Ekipa budowlana, która nie ma tego typu doświadczenia, może nieodwracalnie zniszczyć takie wnętrze. Na naszej stronie znajdziesz zdjęcia naszych rewitalizacji strychów i innych wnętrz z historią.

Zanim powierzysz nowej ekipie jakikolwiek remont, upewnij się, że realizowała ona już wcześniej podobne inwestycje.

Sprawdzona ekipa – dodatkowe zaufanie

Inwestorzy często obawiają się dodatkowych problemów i kosztów, które pojawiają się w trakcie remontu. Da się je zminimalizować w dużej mierze dzięki doświadczeniu ekipy remontowej. Zachodniopomorscy klienci naszej firmy wiedzą, że jesteśmy transparentni i informujemy ich na bieżąco o wszystkich możliwościach i wydarzeniach na placu budowy. Dzięki temu, że realizowaliśmy remonty już setki razy, w razie nieprzewidzianych okoliczności zawsze działamy racjonalnie, mając na uwadze przede wszystkim jakość i oszczędność czasu czy pieniędzy naszych Zleceniodawców.

Czy jesteś pewien, że przypadkowa ekipa z ogłoszenia da Ci taką samą gwarancję?

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas na tej stronie treści pomogą Ci wybrać ekipę, która przeprowadzi Twój remont. Jeśli szukasz fachowców, którzy są w stanie podjąć się nawet trudnego zlecenia, to nasza ekipa budowlana w Zachodniopomorskim może być tym, czego szukasz. Zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy

Szybki kontakt

tel. +48 797 086 082
e-mail. biuro.petrohouse@int.pl

Dane firmy

PETROHOUSE Piotr Łesak
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 20/3
71-266 Szczecin
NIP: 2810060785

Formularz kontaktowy